ucuz kamera sistemi

Dijital Video Kayıt Cihazı (Digital Video Recorder – DVR)Dijital formattaki bir video görüntüsünü sabit disk sürücüsüne kaydetmek için kullanılır.

Bu Cihazlar görüntü kaydetme sırasında hatalar verebilir, yada kaydettiği görüntüyü göstertmeme gibi hatalar yapabilir.

Kayıt cihazınızı adresinizden alıp teknik kart tamiri yapan ekibimizle kartınızı inceleyip gerek görüldüğünde parça değişimi yahut yeni yazılım güncellemesi yapılıp arızanın giderildiği test edip sizlere tekrar servislerimiz tarafından getirilip teslim edilmektedir. Bu işlemler ortalama 3 ila 5 gün arası sürmektedir.

Bazı durumlarda hardisk’te meydana gelen hatalardan akım kaçaklarından yahut, özel yazılımlı değil normal hardisk takılması ile oluşan sorunlar olmaktadır.

bizler ucuz kamera sistemi olarak sizlere ve müşterilerimize (özel güvenlik yazılımlı) hdd kullandırtmaktayız.

bu ürünler WD Purple Surveillance Hard Drive

Kayıt Cihazı için Doğru Disk
WD Purple diskler, 7/24 çalışan yüksek sıcaklığa sahip güvenlik kamerası sistemlerinin yüksek gereksinimleri için özel olarak geliştirilmiştir.

Kayıt Cihazlarımızda Xmeye yazılımı kullanmaktayız. Özel ve kullanımı gayet rahat bir yazılım olmakla Mobil, Tablet, Bilgisayar ortamlarından rahatlıkla kullanımı sağlamaktadır

depo için güvenlik kamerası ev için güvenlik kamerası fabrika için güvenlik kamerası iş yeri için güvenlik kamerası otopark için güvenlik kamerası Ucuz Güvenlik Kamerası yazlık için güvenlik kamerası