Dijital Video Kayıt Edebilmesi (için data görüntüsünü sağlaya bilmesini sağlayan Kamera) Kayıt cihazına Dijital formattaki bir video görüntüsünü sabit disk sürücüsüne kaydetmek için kullanılır.

Bu Cihazlar görüntü kaydetme sırasında hatalar verebilir, yada kaydettiği görüntüyü göstertmeme gibi hatalar yapabilir.

Kamere adresinizden alıp teknik kart tamiri yapan ekibimizle kartınızı inceleyip gerek görüldüğünde parça değişimi yahut yeni yazılım güncellemesi yapılıp arızanın giderildiği test edip sizlere tekrar servislerimiz tarafından getirilip teslim edilmektedir. Bu işlemler ortalama 3 ila 5 gün arası sürmektedir.

Bazı durumlarda kablo kopması len arızası yahut güç kaynağınızın voltaj değerlerinin bozulmasından meydana gelen hatalardan akım kaçaklarından ile oluşan sorunlar olmaktadır.

bizler ucuz kamera sistemi olarak sizlere ve müşterilerimize (özel full hd 3 mp lensli) Kameralar kullandırtmaktayız.

bu ürünler Tamamen Firma garantimizde olmakla beraber bire bir değişim sunmaktayız.

Firmamıza ait ürünlerde (2 Yıl Garanti sunmaktayız)
7/24 çalışan yüksek çözünürlüğe sahip güvenlik kamerası sistemlerinin yüksek gereksinimleri için özel olarak geliştirilmiştir.

Özel ve kullanımı gayet şık tasarımlara sahip olup ergonomiktir. Yağmur, Kar, Fırtınalı ortamlarından rahatlıkla kullanımı sağlanır.

depo için güvenlik kamerası ev için güvenlik kamerası fabrika için güvenlik kamerası iş yeri için güvenlik kamerası otopark için güvenlik kamerası Ucuz Güvenlik Kamerası yazlık için güvenlik kamerası